Formare profesionala sau munca suplimentara? Ce trebuie sa stie angajatorii

Incepem prin a mentiona ca potrivit art. 196 alin. (1) din Codul muncii participarea la formarea profesionala poate avea loc la initiativa…

Citeste tot articolul

In articol

Articole pe aceiasi tema

Comenteaza

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *